Українці з ‪#‎ЄвроМайдан‬ сьогодні передали свої вітання та подяку за підтримку народам Європейського Союзу

Українці з ‪#‎ЄвроМайдан‬ сьогодні передали свої вітання та подяку за підтримку народам Європейського Союзу. Біля кожного посольства активісти зачитали звернення англійською мовою, а представникам дипломатичної установи вручили листи їхньою рідною мовою.

До активістів виходили як представники посольства, так і перші особи амбасади. Зокрема, особисто прийняли звернення українців посли Італії, Польщі, Румунії та Фінляндії, а також заступники послів Австрії, Чехії, Словаччини. В інших посольствах звернення прийняли секретарі або представники амбасад.

“На мою думку, дуже важливо, що ваші проєвропейські демонстрації є мирними та з гарячими серцями. Тому що злість та ненависть не дають жодних результатів. Звичайно, ми сподіваємося, що Угода про асоціацію з Україною буде підписана якнайшвидше”, – сказала активістам Ар’я Макконен, Надзвичайний і Повноважний Посол Фінляндії в Україні.

“У Німецькому посольстві одразу після нашого звернення вивісили в себе прапор ЄС з синьо-жовтими стрічками”, – розповіла Мар’яна, одна з активісток Євромайдану. Всього активісти успішно відвідали 16 посольств та дипломатичних представництв – Німеччини, Естонії, Болгарії, Австрії, Швеції, Польщі, Мальти, Словенії, Данії, Кіпру, Хорватії, Великої Британії, Франції, Італії, Чехії та Фінляндії.

 

 

Leave a Reply